To zlecenie wygasło.

Reklama:Mechanik Samochodowy, Pruszków

Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2080471576
Free
Mechanik Samochodowy, Pruszków
Poland, Mazowieckie, Pruszków,
Zmodyfikowano March 20, 2024

Opis

Mechanik samochodowy Miejsce pracy: Pruszków Twój zakres obowiązków Naprawa mechaniczna pojazdów osobowych i dostawczych, Naprawy silników, zawieszeń, Geometria kół, Wulkanizacja, Klimatyzacja, Bieżące usuwanie i diagnozowanie awarii i usterek elektrycznych, Naprawa po diagnozie, Obsługa komputerów diagnostycznych.

Nasze wymagania Doświadczenia oraz samodzielności, Staranności w wykonywaniu napraw pojazdów, Porządku na stanowisku pracy, Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej, Prawa jazdy kat.

B.

To oferujemy Praca od Poniedziałku do Piątku w godz.

8 - 18 w wymiarze 8 godz.

Dobre warunki pracy, ​Umowę o prace, Miłą atmosferę, wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia oraz efektywności pracy i ilości zleceń Więcej informacji pod wskazanym numerem telefonu O nas Service Faben Kompleksowo naprawiamy auta wszystkich marek, na gwarancji jak i po niej od 2000 roku Od 2022 roku należymy do sieci Bosch Car Service.

Autoryzacja potwierdza, że świadczymy profesjonalne usługi i spełniamy standardy najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, by auta naprawiane w naszym serwisie były precyzyjnie diagnozowane i naprawiane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół Bosch Car Service Faben Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FABEN SP.

Z O. O.

z siedzibą w: Promyka 128, 05-800 Pruszków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: p.faszczewski@faben.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in.

dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np.

Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl).

Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: p.faszczewski@faben.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mechanik samochodowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: