To zlecenie wygasło.

Reklama:Mechanik Samochodowy, Tarnowskie Gory

Ostatnia aktualizacja 2024-07-20
Wygasa 2024-07-19
ID #2204945767
Free
Mechanik Samochodowy, Tarnowskie Gory
Poland, Śląskie, Tarnowskie Góry,
Zmodyfikowano June 24, 2024

Opis

Mechanik Samochodowy Miejsce pracy: Tarnowskie Góry Twój zakres obowiązków diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi naprawy mechaniczne samochodów wykonywanie okresowej obsługi technicznej samochodów marki Opel obsługa przyrządu do kontroli geometrii zawieszenia Nasze wymagania wykształcenie zawodowe - kierunkowe preferowani kandydaci ze stażem pracy w zawodzie prawo jazdy kat.

B To oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia pracę w zintegrowanym zespole atrakcyjny system wynagrodzeń Benefity ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi kawa / herbata parking dla pracowników premia uzależniona od wyników pracy zwrot kosztów prania odzieży MW Auto sp.

z o.o. MW Auto sp.

z o.o. jest największym dealerem Opla w Polsce i obecnie znajduje się w sześciu lokalizacjach: Bielsko-Biała, Mikołów, Oświęcim, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.

Każdy z oddziałów firmy MW Auto sp.

z o.o. wyróżnia się atrakcyjną ofertą handlową i serwisową.

Dzięki ogromnej różnorodności modeli marki Opel i najnowocześniejszym usługom, MW Auto sp.

z o.o. oferuje wszystko co związane z motoryzacją pod jednym dachem.

Salony MW Auto sp.

z o.o. oferują odwiedzającym możliwość porównania na miejscu ofert nowych samochodów marki Opel w najlepszych cenach.

Możliwe jest także odbycie jazdy próbnej wybranym modelem.

Ofertę nowych samochodów osobowych uzupełnia ogromny wybór pojazdów używanych, a dzięki najnowocześniejszym urządzeniom diagnostycznym i naprawczym, a także wysoko wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) jak i napraw blacharsko-lakierniczych.

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Firma MW Auto sp.

z o.o. powstała dzięki połączniu dwóch znaczących dealerów Opla - Opel Mucha i Opel Wawrosz.

Dzięki fuzji oferujemy najwyższą jakość i ułatwiony dostęp do świadczonych usług w 6 lokalizacjach na Śląsku i w Małopolsce.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MW Auto sp.

z o.o. z siedzibą w: Katowicka 59, 43-190 Mikołów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iodo@muchaauto.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mechanik samochodowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: