Reklama:Menedżer / Menedżerka I Trs Tax, Poland

Poland, Warmian-masurian Voivodeship, Poland
Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2229446802
Free
Menedżer / Menedżerka I Trs Tax, Poland
Poland, Warmian-masurian Voivodeship, Poland,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Menedżer / Menedżerka I TRS Tax Twój zakres obowiązków praktyczne doradztwo z zakresu prawa podatkowego klientom zarówno polskim jak i zagranicznym, prowadzenie projektów z szeroko pojętego obszaru tax compliance: przygotowanie kalkulacji i deklaracji/plików JPK dotyczących CIT, VAT i WHT, aktywne prowadzenie projektów z zakresu szeroko rozumianego doradztwa podatkowego, w tym współpraca w zagranicznymi biurami Pw C, koordynacja prac różnych zespołów, w tym również zagranicznych zarządzanie zespołem projektowym, budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług doradczych, realizacja uzgodnionych budżetów finansowych, rekrutacja oraz rozwój merytoryczny młodszych współpracowników.

Nasze wymagania masz wyższe wykształcenie, preferowane o profilu ekonomicznym masz minimum 5 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym znasz w praktyce polskie prawo podatkowe (CIT, VAT, WHT) i posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości, posiadasz doświadczenie w realizacji projektów tax compliance (przygotowanie kalkulacji i deklaracji/plików JPK dotyczących CIT, VAT i WHT), posiadasz uprawnienia doradcy podatkowego (lub jesteś w trakcie zdobywania uprawnień), masz doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, ale także doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu pracy zespołu, biegle władasz językiem angielskim (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem), masz doskonałe umiejętności organizacyjne, potrafisz współpracować z innymi zespołami (współpraca cross – dywizyjna).

To oferujemy elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny czas pracy, workation, sabbatical leave, rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C np.

ACCA, szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, różnorodne ubezpieczenia, coaching, grupy sportowe i wiele więcej, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

lunch pass, multisport) oraz dostęp do systemu kafeteryjnego (m.in.

bony zakupowe i zniżkowe), 1 dzień wolnego z okazji urodzin., a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w Pw C.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie Employee Assistance Program dodatkowe benefity np.

medical pet care, lunch pass, masaże możliwość elastycznego czasu pracy dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin Etapy rekrutacji zaaplikuj porozmawiaj telefonicznie z Rekruterami Agnieszką poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej Zespół TRS w Pw C Polska liczy 80 osób.

Zajmujemy się raportowaniem podatkowym oraz wsparciem funkcji podatkowej.

Oznacza to, że wspieramy naszych klientów w przygotowaniu kalkulacji podatkowych oraz weryfikujemy poprawność rozliczeń prowadzonych przez klientów.

Zajmujemy się również doradztwem podatkowym i pomagamy klientom usprawnić wewnętrzne procesy podatkowe.

Obsługujemy ponad 400 międzynarodowych przedsiębiorstw, a nasze wsparcie w zakresie podatków jest niezwykle zróżnicowane.

W razie problemów, napisz do nas: pl_kariera@pwc.com.

Uprzejmie informujemy, że mail nie służy do wysyłania CV.

Pw C Jesteśmy częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego.

Działamy w 152 krajach i zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób.

W Polsce jest nas ponad 6000 osób (w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych).

Nasze biura znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Lublinie.

Celem Pw C jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej.

Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu.

Oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu.

Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (lista spółek), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Menedżer / menedżerka i trs tax

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: