Monter Podzespołów | Bolechowo | Ii Zmiany, Skoki

Wygasa 2024-08-25
ID #2207804415
Poland, Lubuskie, Skoki,
Zmodyfikowano June 26, 2024

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie.

Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010   Obecnie dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów z branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko Montera.

  Stanowisko: Monter podzespołów Lokalizacja: Bolechowo woj.

Wielkopolskie   Monter podzespołów | Bolechowo | II zmiany Numer referencyjny: 16935 Miejsce pracy: Skoki Poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych osób na stanowisko montera w branży automotive.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż podzespołów i części zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

  Obowiązki: montaż podzespołów i części zgodnie z instrukcjami technicznymi, praca z elektronarzędziami (np.

szlifierka, wiertarka, wkrętarka, itp.), dbanie o jakość wykonywanej pracy na każdym etapie montażu, utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP, montowanie pojazdu w kilkuosobowej brygadzie - montaż stanowiskowy.

Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive, umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów montażowych - mile widziane, zdolności manualne i precyzja, zaangażowanie i chęć do pracy w zespole, gotowość do pracy w systemie II zmianowym (6:00-14:00; 15:00-23:00).

Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z naszym Klientem, wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną.

Zawód: Monter podzespołów | bolechowo | ii zmiany