Operator Produkcji - Praca Na Pełen Etat W Fabryce Mat Bentonitowych, Kowale

Wygasa 2024-08-21
ID #2133446604
Poland, Podlaskie, Kowale,
Zmodyfikowano April 27, 2024

Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.- Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z wytycznymi.- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania: - Chęć do pracy i zaangażowanie.- Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych (mile widziane).- Zdolność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy: - Wypłaty w formie Tygodniówek lub wypłat miesięcznych- Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich możliwości.- Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie - Premie uznaniowe wynoszące nawet 20% podstawy wynagrodzenia- Profesjonalne wsparcie i szkolenia w zakresie pracy na stanowisku operatorskim.

Zawód: Operator produkcji - praca na pełen etat w fabryce mat bentonitowych