To zlecenie wygasło.

Reklama:Operator / Obchodowy Kotłów, Brzeg Dolny

Ostatnia aktualizacja 2024-04-14
Wygasa 2024-04-14
ID #2077967826
Free
Operator / Obchodowy Kotłów, Brzeg Dolny
Poland, Dolnośląskie, Brzeg Dolny,
Zmodyfikowano March 19, 2024

Opis

Operator / Obchodowy kotłów Miejsce pracy: Brzeg Dolny Twój zakres obowiązków Obsługa kotłów parowych wraz z urządzeniami pomocniczymi, instalacji oczyszczania spalin, odżużlania i odpopielania, Przygotowanie oraz przeprowadzanie rozruchów i odstawień instalacji, Kontrola parametrów wytwarzania w zawartych w instrukcji eksploatacji i dokumentacji techniczno-ruchowej, Kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji, zgłaszanie usterek Nasze wymagania Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole, Chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy, Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym, Odpowiedzialność i zaangażowanie To oferujemy umowę o pracę interesującą, pełną wyzwań pracę przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników możliwość zdobycia doświadczenia w dużej Grupie Kapitałowej możliwość odbycia szkoleń zawodowych atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty Multi Sport) Benefity dofinansowanie zajęć sportowych dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów siłownia w biurze firmowa drużyna sportowa preferencyjne pożyczki kawa / herbata parking dla pracowników dofinansowanie wypoczynku program rekomendacji pracowników Pracownicze Plany Kapitałowe Grupa PCC Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych.

To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Dołącz do nas! Szukamy ludzi, którzy razem z nami będą kreować nowoczesne produkty dla przemysłu kosmetycznego, budowlanego, tekstylnego, przemysłu tworzyw sztucznych i chemii gospodarczej.

Pracuj w miejscu, w którym bez trudu znajdziesz przestrzeń i czas na wszystko, co dla Ciebie ważne.

Wyrażam zgodę: na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp.

z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy; na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp.

z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Operator / obchodowy kotłów

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: