Inspektor Nadzoru RobÓt Budowlanych W Spółdzielni Mieszkaniowej, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Wygasa 2024-08-19
ID #2193198127
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Dla naszego Klienta, jednej z prężnie działających spółdzielni mieszkaniowych, zlokalizowanych w Warszawie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko INSPEKTORA NADZORU ROBÓT BUDOWLANYCH lokalizacja: Warszawa, okolice ul.

Puławskiej   Zadania na tym stanowisku: sporządzanie i sprawdzanie kosztorysów robót budowlanych, przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów nadzorowanych robót budowlanych w ramach spółdzielni, sporządzanie zestawień do planów remontowych, przygotowywanie danych do sprawozdań w zakresie robót budowlanych.

  Oferujemy: Stabilną formę zatrudnienia, Atrakcyjne wynagrodzenie, Przyjazną atmosferę w pracy, Świadczenie z funduszu socjalnego (dopłata do wypoczynku, świąteczne bony upominkowe) Premię roczną.

  Wymagania: Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz do kierowania robotami budowlanymi, Umiejętność pracy przy komputerze min.

w zakresie obsługi MS Office oraz programów kosztorysowych, Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista w bieżącej pracy związanej z obsługą mieszkańców, Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy Obowiązki Wymagania

Zawód: Inspektor nadzoru robÓt budowlanych w spółdzielni mieszkaniowej