Reklama:Inspektor Nadzoru RobÓt Budowlanych W Spółdzielni Mieszkaniowej, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2193198127
Free
Inspektor Nadzoru RobÓt Budowlanych W Spółdzielni Mieszkaniowej, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

Dla naszego Klienta, jednej z prężnie działających spółdzielni mieszkaniowych, zlokalizowanych w Warszawie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko INSPEKTORA NADZORU ROBÓT BUDOWLANYCH lokalizacja: Warszawa, okolice ul.

Puławskiej   Zadania na tym stanowisku: sporządzanie i sprawdzanie kosztorysów robót budowlanych, przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów nadzorowanych robót budowlanych w ramach spółdzielni, sporządzanie zestawień do planów remontowych, przygotowywanie danych do sprawozdań w zakresie robót budowlanych.

  Oferujemy: Stabilną formę zatrudnienia, Atrakcyjne wynagrodzenie, Przyjazną atmosferę w pracy, Świadczenie z funduszu socjalnego (dopłata do wypoczynku, świąteczne bony upominkowe) Premię roczną.

  Wymagania: Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej oraz do kierowania robotami budowlanymi, Umiejętność pracy przy komputerze min.

w zakresie obsługi MS Office oraz programów kosztorysowych, Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista w bieżącej pracy związanej z obsługą mieszkańców, Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy Obowiązki Wymagania

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inspektor nadzoru robÓt budowlanych w spółdzielni mieszkaniowej

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: