To zlecenie wygasło.

Reklama:Warszawa Wilanów: Sprzedawca-kasjer, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-04-16
ID #2051077935
Free
Warszawa Wilanów: Sprzedawca-kasjer, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 1, 2024

Opis

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, handel to Twoja pasja, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu! U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy Na stanowisku Sprzedawca-Kasjer Twoja praca będzie polegała na budowaniu pozytywnych relacji, więzi z klientami i współpracownikami, dbaniu o atrakcyjną ekspozycję wykładanych produktów, na płynnej i profesjonalnej obsłudze klienta na kasie fiskalnej oraz na dbaniu o czystość i higienę na hali sprzedaży.

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.

Mile widziane: Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy Ci: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz) dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty Multi Sport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Warszawa wilanów: sprzedawca-kasjer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: