Reklama:Zastępca Kierownika Sklepu | Brzeg Ul. Słowackiego, Żłobizna

Poland, Opole Voivodeship, Żłobizna
Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2204945766
Free
Zastępca Kierownika Sklepu | Brzeg Ul. Słowackiego, Żłobizna
Poland, Opole Voivodeship, Żłobizna,
Zmodyfikowano June 24, 2024

Opis

W skrócie: Umowa o pracę bez okresu próbnego; U nas zarobisz od 4550 do 5850 zł brutto z premią; Pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny; Wymagane doświadczenie w koordynowaniu pracą zespołem.

O pracy: Lubisz kontakt z ludźmi i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Dołącz do Biedronki na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu.

Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!Jakich osób szukamy? Samodzielnych i proaktywnych w działaniu; Nastawionych na realizację celów sprzedażowych; Z doświadczeniem w koordynowaniu pracę zespołu w branży handlowej, usługowej lub gastronomii; Komunikatywnych; Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; Gotowych do pracy fizycznej.

Co zapewniamy? Umowę o pracę bez okresu próbnego; Wynagrodzenie od 4550 do 5850 zł brutto z premią; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

Szkolenia wdrożeniowe; Możliwość awansu - ponad 90% awansów to awanse wewnętrzne; Szkolenia rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej Edu Akcja.

Za co będziesz odpowiadać? Planowanie i organizowanie pracy zespołu; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Funkcjonowanie sklepu zgodnie z procedurami i standardami; Realizację zamówień; Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Zastępca kierownika sklepu | brzeg ul. słowackiego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: