Reklama:Doradca W Salonie Marki Bytom - Białystok Alfa, Bialystok

Ostatnia aktualizacja 2024-04-22
Wygasa 2024-05-22
ID #2100344142
Free
Doradca W Salonie Marki Bytom - Białystok Alfa, Bialystok
Poland, Lubelskie, Białystok,
Zmodyfikowano April 3, 2024

Opis

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn.

Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka.

Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować ze znanymi polskimi markami - dołącz do naszego Zespołu! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Sprzedawca/ Doradca Klienta   Doradca w Salonie marki Bytom - Białystok Alfa Miejsce pracy: Białystok Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci radość, lubisz pracę zespołową i wiesz, że zgrany Zespół jest kluczem do sukcesu, angażujesz się w powierzone obowiązki.

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Na co możesz u nas liczyć? pracę w firmie będącej właścicielem najbardziej znanych polskich marek odzieżowych, szkolenia z zakresu obsługi Klienta i szkolenia produktowe, możliwość rozwoju zawodowego i awansu, super atmosferę i zgrany zespół, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; elastyczny grafik pracy.

Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca w salonie marki bytom - białystok alfa

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: