To zlecenie wygasło.

Operator Produkcji Z Językiem Angielskim - Atrakcyjne Wynagrodzenie, Bielsko-biala

Wygasa 2024-05-18
ID #2148399964
Poland, Śląskie, Bielsko-Biała,
Zmodyfikowano May 9, 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę z Adecco Szwecja (6-miesięczny okres próbny, później stałe zatrudnienie) Praca w renomowanej firmie zajmującej się produkcją baterii Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 33 000 koron szwedzkich brutto Komfortowe zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju z własnym aneksem kuchennym i łazienką Pokrycie kosztów pierwszego przelotu oraz dojazdu Dostęp do stołówki na miejscu Praca w systemie 3-zmianowym Profesjonalne wsparcie w koordynacji podróży WYMAGANIA: Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych do produkcji baterii.

Obsługa materiałów wykorzystywanych w produkcji.

Monitorowanie procesu produkcji i reagowanie na wszelkie pojawiające się problemy.

Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że produkty spełniają wysokie standardy.

Dokumentowanie procesu produkcji i zgłaszanie wszelkich odchyleń zespołowi zarządzającemu.

OFERUJEMY: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1 Gotowość do relokacji do Szwecji Doświadczenie w pracy na produkcji Posiadanie aktualnego paszportu Numer referencyjny: OM/HUB/05/24/VS

Zawód: Operator produkcji z językiem angielskim - atrakcyjne wynagrodzenie