Koordynator Projektów Budowlanych, Bytom

Wygasa 2024-03-06
ID #2001456655
Poland, Dolnośląskie, Bytom,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Koordynator projektów budowlanych Miejsce pracy: Bytom Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie w branży budowlanej HVAC? Język niemiecki nie jest Ci obcy?

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko koordynatora projektów budowlanych, dla naszego międzynarodowego klienta!
Twój zakres obowiązków

wsparcie Kierownika Projektu w zakresie realizacji projektów budowlanych
udział w pracach na poszczególnych etapach projektów budowlanych dotyczących realizacji inwestycji
zarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z uruchomieniem projektu budowlanego
udział w tworzeniu harmonogramów poszczególnych projektów
bieżące monitorowanie przebiegu prac, zarówno na etapie przygotowywania projektu, jak i realizacji projektu
monitoring rzeczowy i finansowy przebiegu realizacji projektu
weryfikowanie wniosków o płatność oraz innych dokumentów związanych z realizacją projektu
Wymagania pracodawcy

wykształcenia wyższego na kierunku budowalnym
doświadczenia doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomości języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
wiedzy w obszarze przygotowania harmonogramów inwestycji
dobrej organizacji pracy
prawa jazdy kat. B
Pracodawca oferuje

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
szkolenia rozwojowe oraz kompetencyjne
pakiet benefitów
pracę jednozmianową w systemie stacjonarnym lub hybrydowym
zróżnicowany zakres obowiązków
premię roczną
pracę od zaraz
Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zawód: Koordynator projektów budowlanych