Lider Utrzymania Ruchu - Automatyk, Bytom

Wygasa 2024-03-06
ID #2001869235
Poland, Dolnośląskie, Bytom,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Lider Utrzymania Ruchu - Automatyk Miejsce pracy: Bytom Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem w swojej branży.
Twój zakres obowiązków

Kierowanie zespołem utrzymania ruchu i automatyki w celu zapewnienia efektywności produkcji
Planowanie i koordynacja działań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń
Diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu, w tym zarządzanie naprawami
Optymalizacja procesów automatyzacji i kontroli produkcji
Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
Monitorowanie i raportowanie wskaźników KPI związanych z utrzymaniem ruchu
Wymagania pracodawcy

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z automatyką, elektroniką, mechatroniką
Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu i automatyką
Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
Znajomość systemów automatyki przemysłowej
Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii maszyn
Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
Pracodawca oferuje

Pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie
Praca zmianowa, wymagana dyspozycyjność w momencie wystąpienia awarii (również w weekendy)
Przyjazną atmosferę w pracy, międzynarodową kulturę
Współtworzenie zmotywowanego zespołu
Szkolenie i przyuczenie do wymagań i specyfiki zakładu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i szkolenia)
Atrakcyjne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę lub B2 B

Zawód: Lider utrzymania ruchu - automatyk

    Informacje o pracodawcy

    Michael Page