To zlecenie wygasło.

Reklama:Kierownik Działu Piekarnia / Cukiernia, Czeladz

Ostatnia aktualizacja 2024-06-17
Wygasa 2024-06-16
ID #2160603754
Free
Kierownik Działu Piekarnia / Cukiernia, Czeladz
Poland, Śląskie, Czeladź,
Zmodyfikowano May 19, 2024

Opis

Kierownik Działu Piekarnia / Cukiernia Miejsce pracy: Czeladź Twój zakres obowiązków zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu Piekarnia/Cukiernia, zarządzanie produktem, tworzenie i realizacja akcji handlowych, nadzór nad produkcją własną (plany produkcji), nadzór nad zamówieniami towarów, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby, zarządzanie podległym zespołem, realizowanie ustalonych celów handlowych.

Nasze wymagania doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku, ukończenie szkoły w zawodzie piekarz/cukiernik, znajomość asortymentu i specyfiki rynku, skuteczność w realizacji wyznaczonych celów, doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę i terminową wypłatę, stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wdrożenie na stanowisko pracy, premie roczne uzależnione od wyników Twojej pracy, prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista), atrakcyjne świadczenia socjalne np.: bony na święta, paczki dla dzieci, karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego, bilety do kina/teatru itp., ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie karty przedpłacone dofinansowanie wypoczynku dofinansowanie wakacji dzieci inicjatywy dobroczynne Czekamy na Ciebie! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Schiever Polska Sp z o.o.

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność.

Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik działu piekarnia / cukiernia

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: