Senior Software Engineer Embedded, Gdańsk

Wygasa 2024-06-24
ID #2096259408
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano April 1, 2024

Jesteśmy firmą która zajmuje się konstruowaniem, produkcją oraz wdrażaniem urządzeń telemetrycznych współpracujących z naszą platformą Io T.

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju i cenisz pracę w doświadczonym zespole dołącz do nas.

Poszukujemy doświadczonego programisty tworzącego oprogramowanie wbudowane, który dołączy do naszego zespołu i który wspomoże nas w projektowaniu nowych urządzeń oraz rozwoju oprogramowania, które głównie tworzymy w języku C lub C++ na platformach STM32 oraz TI MSP430.

Aktualnie produkowane przez nas urządzenia są konstrukcjami sprawdzonymi, stąd większość zadań jakie będą do wykonania to rozszerzanie istniejących urządzeń o nowe funkcjonalności oraz tworzenie oprogramowania dla kolejnych produktów.  Opis wymagań: doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i debugowaniu oprogramowania wbudowanego, począwszy od poziomu sterownika/przerwania aż do poziomu aplikacji,  minimum pięcioletnie doświadczenie w programowaniu C i/lub C++, umiejętność wykorzystywania systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (Free RTOS), w tym wykorzystywanie technik wielowątkowych.

Mile widziane: umiejętność programowania mikrokontrolerów ARM Cortex M/TI MSP430 wraz z peryferiami, umiejętność pracy z obwodami elektronicznymi, umiejętność tworzenia sterowników do peryferiów dołączanych za pomocą magistrali I2 C/SPI/QSPI, znajomość komunikacji IP, programowania modułów radiowych LTE, NB-Io T, Lo RA, Z-Wave za pomocą komend AT, znajomość protokołów przemysłowych Modbus, M-Bus, BACnet oraz interfejsów RS232, RS485, USB.

Zakres obowiązków: Tworzenie i rozwój istniejącego niskopoziomowego oprogramowania dla systemów wbudowanych.

Współpraca z zespołem HW podczas projektowania nowych urządzeń.

Tworzenie testów jednostkowych.

Tworzenie dokumentacji.

  Tworzeniu oprogramowania wbudowanego sprzyja dostęp do obiektów takich jak pracownia elektroniczna.

Możliwość odwiedzenia w razie potrzeby naszego biura w Gdańsku będzie dla Ciebie ogromną korzyścią – zyskasz dostęp do sprzętu pomiarowego i będziesz mógł uczestniczyć w pełnym procesie konstrukcyjnym naszych produktów.

Jednakże rozumiemy, że preferencje stylu pracy różnią się w zależności od osoby, a zdolność do pracy w najbardziej elastyczny sposób jest ważna, dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje.

Zawód: Senior software engineer embedded

    Informacje o pracodawcy

    Niezarejestrowany użytkownik