Reklama:Senior It Project Manager With German, Gliwice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2209296336
Free
Senior It Project Manager With German, Gliwice
Poland, Śląskie, Gliwice,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Senior IT Project Manager with German w firmie Wavestone Poland Sp.

z o.o. | softgarden View job here Wspólnie dajemy moc Twojej przyszłości Od uzasadnienia biznesowego po realizację pomysłów: Jesteśmy wiodącą firmą doradczą i zaufanym partnerem dla naszych klientów i pracowników.

Koncentrujemy się na ludziach, działamy sprawnie i wydajnie, cechuje nas odpowiedzialność.

#We Are Wavestone Wspieramy Cię w realizacji Twojej osobistej wizji, ponieważ wierzymy w zmotywowanych pracowników, którzy z entuzjazmem osiągają swoje cele.

Jako globalna firma oferujemy dynamiczne środowisko z szerokim wachlarzem możliwości otwartych dla osób na każdym poziomie doświadczenia.

Chcesz rozwijać się razem z nami? Zostań częścią Wavestone jako … Senior IT Project Manager with German Pełny etat Gliwice, Poland Hybrid Z doświadczeniem zawodowym 03.06.2024 Obecnie poszukujemy doświadczonego Senior IT Project Managera, odpowiedzialnego za sukces projektu i zespołu.

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało skuteczne zarządzanie projektami w środowisku międzynarodowym oraz budowanie struktur lokalnych firmy.

Jeśli posiadasz „żyłkę sprzedawcy” i charakteryzuje Cię proaktywność, będziesz miał realny wpływ na kształtowanie portfolio naszych klientów.

Jeśli powyższy opis brzmi interesująco, zapraszamy! W ramach codziennych zajęć będziesz odpowiadać za:    Budowanie i zarządzanie zespołem programistów/testerów, dbając o efektywność i morale zespołu/ów Dbanie o rozwój członków zespołu oraz współpracę wewnątrzdziałową i szerzenie dobrych praktyk Opiekę nad klientem biznesowym i kompleksowe zarządzanie projektami (budżetowanie, staffing, umowy, ocena ryzyka…), w różnych modelach współpracy Współpracę z dostawcami i partnerami, w tym negocjowanie umów oraz utrzymanie korzystnych relacji biznesowych Aktywne wsparcie działu handlowego w procesie analizy zapytań i pozyskiwaniu nowych klientów Do realizacji zadań będzie Ci potrzebne:   Min.

5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i ludźmi w obszarze produkcji oprogramowania Wykształcenie kierunkowe techniczne lub jego ekwiwalent w latach doświadczenia Bardzo dobra znajomość branży i rynku IT Znajomość metodyk zwinnych (SCRUM, Kanban, Le SS) Znajomość standardów zarządzania projektami (np.

PMI) Bardzo dobra znajomość j.

niemieckiego i j.

angielskiego w mowie i piśmie – min.

B2 Poparta doświadczeniem umiejętność budowania i zarządzania zespołem  Wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie negocjacji, prowadzenia prezentacji oraz  zarządzania zmianą i ryzykiem Umiejętność analitycznego myślenia, proaktywność oraz świetna organizacja czasu Z naszej strony możemy Ci zapewnić: Umowę Uo P/B2 B Pracę zdalną/hybrydową/stacjonarną – Gliwice, Opole, Wrocław Udział w projektach międzynarodowych Program poleceń – za każde polecenie oferujemy 5 000 zł brutto Stabilną i długofalową współpracę  posiadamy rozwinięty dział R& D Możliwość rozwoju osobistego i współuczestniczenie w rozwoju firmy Możliwość dołączenia do benefitów: opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na życie Uniqua, lektoratów z języka angielskiego i niemieckiego Niekorporacyjną atmosferę Spotkania Team’owe.

Wyjazdy integracyjne firmowe zarówno w Polsce, jak i w Niemczech Aplikuj online Zobacz inne oferty pracy Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior it project manager with german

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: