Specjalista/-ka Ds. Obsługi Klienta Z Językiem Niemieckim (1/2 Etatu), Katowice

Wygasa 2024-08-13
ID #2237396377
Poland, Śląskie, Katowice,
Zmodyfikowano July 10, 2024

Twój zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym (połączenia przychodzące) Sporządzanie notatek systemowych Monitorowanie płatności, opracowywanie planów spłat należności Terminowe wyjaśnianie zapytań oraz rozpatrywanie reklamacji klientów Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:30 w wymiarze 1/2 etatu (po 4 godziny dziennie), grafik ustala przełożony z miesięcznym wyprzedzeniem Nasze wymagania: Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie co najmniej B2+ Lubisz rozmawiać z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej Jesteś osobą dokładną, zaangażowaną w swoją pracę Jesteś otwarty/-a na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, nie stanowi dla Ciebie problemu Jesteś dostępny/-a w godzinach 9:00 - 18:30, po 4 godziny dziennie (grafik ustala przełożony z miesięcznym wyprzedzeniem) Mile widziane: Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta Chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta/sektora BPO To oferujemy: Praca hybrydowa (wizyty w biurze ok.

4 razy w miesiącu) Praca w wymiarze 1/2 etatu w oparciu o umowę o pracę Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe (ok.

1 miesiąc w godzinach 9:00 - 13:00) Pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (.

prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe)

Zawód: Specjalista/-ka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim (1/2 etatu)

    Informacje o pracodawcy

    Bertelsmann SE & Co. KGaA