To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Zmiany Nocnej - Sprzątanie, Katowice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-17
Wygasa 2024-07-17
ID #2225054857
Free
Pracownik Zmiany Nocnej - Sprzątanie, Katowice
Poland, Śląskie, Katowice,
Zmodyfikowano July 4, 2024

Opis

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy Mc Donald's! Dlaczego warto? Mc Donald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera.

Aplikuj do Mc Donald's i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej! Pracownik zmiany nocnej - sprzątanie Miejsce pracy: Katowice Co oferujemy? Umowę o pracę Stawkę: - okres próbny do 3 miesięcy - 26,90 zł brutto/godz.

(w tym 1 zł dodatek frekwencyjny) - po okresie próbnym - 27,50 zł brutto/godz.

(w tym 1 zł dodatek frekwencyjny) - w weekendy nawet - 29,50 zł brutto/godz.

(w tym 2 zł dodatek weekendowy i 1 zł dodatek frekwencyjny) Dodatki do wynagrodzenia: - 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 - 2 zł/h za pracę w soboty, niedzielę i święta - 1 zł/h dodatek frekwencyjny Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy (do 450 zł brutto) Premie i nagrody Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji Mc Donald's w Polsce Atrakcyjną ofertę rabatową na posiłki w czasie pracy Bezpłatne napoje w czasie pracy Możliwość nabycia prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie Możliwość nabycia kart sportowych Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich Czego szukamy? chęci do pracy uśmiechu otwartości i komunikatywności umiejętności pracy w zespole Co będziesz robić? dbać o porządek prace porządkowe po zamknięciu restauracji   Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj teraz lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji Mc Donald's.

  Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik zmiany nocnej - sprzątanie

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: