To zlecenie wygasło.

Reklama:Kierownik Zespołu Doradców, Krotoszyn

Ostatnia aktualizacja 2024-04-14
Wygasa 2024-04-14
ID #2078375968
Free
Kierownik Zespołu Doradców, Krotoszyn
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Krotoszyn,
Zmodyfikowano March 19, 2024

Opis

Kierownik zespołu doradców Miejsce pracy: Krotoszyn Twój zakres obowiązków zarządzanie pracą swojego zespołu doradców klienta na przydzielonym terenie nadzorowanie oraz rozliczanie doradców z ich zadań realizacja wyznaczonych celów wsparcie doradców w kontaktach z klientami rekrutacja oraz wdrożenie nowych pracowników Nasze wymagania prawo jazdy kat.

B doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem doświadczenie w bezpośredniej obsłudze i pracy z klientem dobra organizacja pracy własnej nastawienie na realizację wyznaczonych celów Mile widziane doświadczenie w branży finansowej (doświadczenie w branży szybkich pożyczek gotówkowych będzie dodatkowym atutem) To oferujemy umowę o pracę zadaniowy czas pracy wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację planów operacyjnych samochód służbowy (skoda Fabia, również do użytku prywatnego) tablet oraz telefon opiekę medyczną Medicover dofinansowany pakiet sportowy Medicover (Go Fit) ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę pracę w polskiej firmie z ponad 24-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie elastyczny czas pracy służbowy samochód do użytku prywatnego Bocian Finanse BOCIAN FINANSE to marka handlowa spółki Everest Finanse S.

A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 20 lat.

Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników.

Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone – dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe: w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN FINANSE Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik zespołu doradców

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: