Reklama:Kierownik Utrzymania Ruchu // 10.000 Zł // 1- Zmiana, Łagów

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2186987424
Free
Kierownik Utrzymania Ruchu // 10.000 Zł // 1- Zmiana, Łagów
Poland, Dolnośląskie, Łagów,
Zmodyfikowano June 9, 2024

Opis

Zakres obowiązków Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i instalacji Skuteczne zarządzanie zespołem pracowników Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu technicznego Zabezpieczenie, przekazywanie i właściwe przechowywanie dokumentacji technicznej Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń Czego oczekujemy? Doświadczenia min.

2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Dobrej znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki i automatyki Umiejętności pracy pod presją czasu i logicznego myślenia Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym Co oferujemy? Umowę o prace bezpośrednio z naszym Klientem Wynagrodzenie od 8.

do. zł brutto zależne od doświadczenia i posiadanych umiejetności Elastyczny czas pracy Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku Premię absencyjną Premie świąteczne Prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie szkoleń i kursów Ubezpieczenie na życie Zniżki na firmowe produkty i usługi Spotkania integracyjne Parking dla pracowników

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik utrzymania ruchu // 10.000 zł // 1- zmiana

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: