To zlecenie wygasło.

Reklama:Manager Sklepu Agent Łódź, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-17
Wygasa 2024-07-17
ID #2198967580
Free
Manager Sklepu Agent Łódź, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 19, 2024

Opis

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce.

W związku z rozwojem konceptu sklepów w modelu agencyjnym poszukujemy Partnerów, którzy będą gotowi poprowadzić swój sklep nie inwestując własnych środków finansowych.

Jako Manager Sklepu – Agent  na podstawie umowy o współpracę, będziesz zarządzać podległym sklepem, zbudujesz swój zespół i będziesz realizował cele biznesowe, dbając przy tym o dobrą atmosferę pracy.

Nasze wymagania Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu jednostką handlową oraz zarządzałeś grupą (min.

3 osób); Posiadasz lub jesteś gotowy, żeby prowadzić działalność gospodarczą; Jesteś przedsiębiorczy, otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę; Potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta; Bierzesz odpowiedzialność za swoje decyzje; Codzienna praca z ludźmi sprawia Ci radość a na twarzy towarzyszy Ci uśmiech.

Oferujemy Przychody połączone z atrakcyjnym systemem prowizyjnym; Otrzymujesz od nas w pełni zatowarowany i wyposażony sklep - my płacimy za lokal i towar! Nie ma wkładu własnego; Nie musisz martwić się o umowy z dostawcami – my je podpisujemy; Przygotujemy Cię do roli osoby zarządzającej sklepem: odbędziesz profesjonalne szkolenia i praktykę w sklepie; To Ty decydujesz kogo zatrudnisz, możesz współpracować ze swoją rodziną i znajomymi! Wsparcie doświadczonych Specjalistów.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Manager sklepu agent Łódź

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: