Praca W Branży Spożywczej - Szukamy Obsługi Warzywniaka Do Naszego Marketu!, Łódź

Wygasa 2024-08-25
ID #2200443053
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 20, 2024

Zakres obowiązków: - Pomoc w przygotowywaniu i ekspozycji warzyw i owoców na stoisku- Obsługa klientów i udzielanie im wsparcia w wyborze produktów- Utrzymywanie czystości i porządku na dziale warzywnym- Współpraca z zespołem w osiąganiu celów sprzedażowych Wymagania: - Pomoc w przygotowywaniu i ekspozycji warzyw i owoców na stoisku- Obsługa klientów i udzielanie im wsparcia w wyborze produktów- Utrzymywanie czystości i porządku na dziale warzywnym- Współpraca z zespołem w osiąganiu celów sprzedażowych Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie- Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb- Szkolenia wprowadzające w obszar pracy na dziale warzywnym- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu- Stawkę godzinową w wysokości 27,70zł- Wynagrodzenie w formie tygodniówek lub wypłat miesięcznych

Zawód: Praca w branży spożywczej - szukamy obsługi warzywniaka do naszego marketu!