Reklama:Specjalista Ds. Obsługi Klienta Z J. Niemieckim, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2162264954
Free
Specjalista Ds. Obsługi Klienta Z J. Niemieckim, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano May 20, 2024

Opis

Szukasz swojej pierwszej pracy w firmie międzynarodowej, gdzie mógłbyś/mogłabyś wykorzystać bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego i angielskiego? Aktualnie posiadamy kilka ofert pracy w obszarze customer service u naszego klienta, który powiększa swoje struktury.  Możemy rozmawiać o kilku lokalizacjach, trybach czy godzinach pracy.

Daj nam się poznać! Zaaplikuj! oferujemy umowa o pracę, praca w trybie hybrydowym (Łódź) / stacjonarnym (Kraków) lub zdalnym (cała Polska), karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dzień na wolontariat, możliwość awansu wewnętrznego, Program Pomocy Pracownikom, międzynarodowe środowisko pracy, wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia.

zadania obsługa klienta za pośrednictwem różnych kanałów (telefon, e-mail, chat), analizowanie i wyjaśnianie zapytań klientów, udostępnianie informacji na temat spraw administracyjnych i technicznych (produkty, faktury itp.), wprowadzanie zmian w systemie, współpraca z innymi działami w celu rozwiązania usterek.

oczekujemy znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie minimum B2+, zainteresowanie pracą na stanowisku customer service, postawa zorientowana na klienta, doskonałe umiejętności organizacyjne, doskonałe umiejętności komunikacyjne, elastyczność.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: