To zlecenie wygasło.

Reklama:Zapraszamy Do Współpracy Lekarzy Okulistów!, Lublin

Ostatnia aktualizacja 2024-07-18
Wygasa 2024-07-18
ID #2228383839
Free
Zapraszamy Do Współpracy Lekarzy Okulistów!, Lublin
Poland, Lubelskie, Lublin,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Sieć Polskich Pracowni Optycznych zaprasza do współpracy Lekarzy Okulistów O nas:  Pracownie Optyczne to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się sieć salonów optycznych w całej Polsce.

Nasz zespół składa się z ekspertów i pasjonatów branży optycznej, nastawionych na ciągły rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności.

Szkolimy, dbamy o jakość obsługi, posiadamy nowoczesny sprzęt do badania wzroku i najlepsze produkty na rynku, aby w pełni odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów.

  Nasze podejście:  Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi najwyższych standardów obsługi oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb pacjentów w zakresie dobrego widzenia.  Wiemy, jak ważna jest synergia i zaangażowanie wszystkich ekspertów z dziedziny wzroku aby ten cel osiągnąć! Wierzymy, że ścisła współpraca między salonami optycznymi a okulistami jest kluczowa aby zapewnić pacjentom doskonałą jakość widzenia ! Aby zapewnić najwyższy standard opieki nad wzrokiem pacjentów, współpracujemy i dążymy do rozwijania tej współpracy z najlepszymi okulistami w kraju.

Elastyczny model współpracy, dopasowany do Pana / Pani preferencji    Współpraca barterowa:   Wyposażony gabinet do pełnej dyspozycji (nieodpłatnie) na 1 dzień w tygodniu – pełna elastyczność co do wyboru dnia.  System wzajemnych poleceń.

  Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najlepszą obsługę klienta, dzięki czemu każdy pacjent będzie zadowolony z całości procesu (od badania po zakup okularów).     --- Możliwość nawiązania współpracy opartej o inny system rozliczania: zlecenie, B2 B, stawka godzinowa, rozliczenie za pacjenta – do negocjacji i w zależności od preferencji.    Zachęcamy do kontaktu w przypadku zainteresowania współpracą – jesteśmy elastyczni co do warunków i będą one uzgadniane indywidualnie.

  o kulista@pracowni eoptyczne.pl      

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Zapraszamy do współpracy lekarzy okulistów!

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: