Reklama:Menadżer Nowego Zespołu Sprzedaży, Mielec

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2231191298
Free
Menadżer Nowego Zespołu Sprzedaży, Mielec
Poland, Podkarpackie, Mielec,
Zmodyfikowano July 7, 2024

Opis

Menadżer Nowego Zespołu Sprzedaży Miejsce pracy: Mielec Twój zakres obowiązków Budowa nowego zespołu sprzedażowego - rekrutacja i wdrożenie Doradców; Rozwój placówki sprzedażowej oferującej ubezpieczenia na życie, indywidualne i grupowe, jak również ubezpieczenia majątkowe; Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań; Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku dzięki budowaniu relacji z klientami i organizacjami; Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Placówki.

Nasze wymagania Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie; Gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego; Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne; Zaangażowanie i entuzjazm; Czynne prawo jazdy kat.

B; Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Mile widziane Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym To oferujemy WIĘCEJ na koncie, bo oferujemy atrakcyjny system prowizyjny wraz z wysoką częścią stałą (niezależną od sprzedaży); WIĘCEJ czasu na budowę zespołu – z nami wchodzisz na 18-miesięczną ścieżkę wsparcia rozwoju menadżerskiego, w trakcie której będziesz mógł/mogła skompletować swój zespół; WIĘCEJ możliwości wzrostu – jasna ścieżka kariery; WIĘCEJ na start, czyli po stronie NN finansowanie Twojego lokalu abyś miał gdzie się spotkać z zespołem; WIĘCEJ dodatkowych korzyści – po podpisaniu umowy masz dostęp do najlepszego pakietu benefitów, w tym Kartę „Multisport”, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe; WIĘCEJ zawodowego wsparcia – zapewniamy Ci udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych; WIĘCEJ stabilności wynikającej ze współpracy z dużą, rozpoznawalną firmą, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów (kilkakrotny zdobywca tytułu Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej); WIĘCEJ motywacji – udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży; WIĘCEJ elastyczności – to Ty decydujesz, jak wygląda „flow” Twojej pracy.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie możliwość pracy zdalnej elastyczny czas pracy spotkania integracyjne atrakcyjne konkursy sprzedażowe z cennymi nagrodami Nationale-Nederlanden Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost.

Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie.

Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy.

Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Menadżer nowego zespołu sprzedaży

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Nationale-Nederlanden

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: