Praca Magazynowa W Godzinach Nocnych - Duchnice K. Ożarowa Maz., Milanówek

Wygasa 2024-05-19
ID #2071530883
Poland, Mazowieckie, Milanówek,
Zmodyfikowano March 14, 2024

Opis

JAGA Recruitment Sp.

z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy z UDT Miejsce pracy: Duchnice k.

Ożarowa Maz.

( BLISKO STACJI PKP) Praca magazynowa w godzinach nocnych - Duchnice k.

Miejsce pracy: Milanówek OFERUJEMY: Umowę o pracę, Wynagrodzenie zasadnicze 4250 zł brutto miesięcznie, Premię miesięczną do 200-350 zł brutto za obsługę wózka widłowego , Miesięczną premię operacyjna do 700 zł brutto , Dodatek indywidualny o kwocie 150 zł miesięcznie, Pracę w systemie zmianowym: ( 18-02, 20-04), Obiady finansowane przez pracodawcę lub kartę przedpłaconą (210 zł - przeznaczona do płatności za rzeczy spożywcze w marketach), Zimne napoje oraz słodkie przekąski.

ZADANIA: Kompletacja przy użyciu skanera magazynowego, Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej, Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień UDT), Zlecone czynności magazynowe.

WYMAGANIA: Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz; Posiadanie uprawnień UDT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zawód: Praca magazynowa w godzinach nocnych - duchnice k. ożarowa maz.