Reklama:Młodszy Specjalista Ds. Handlowych - Sprzedaż B2b, Mosina

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2217328844
Free
Młodszy Specjalista Ds. Handlowych - Sprzedaż B2b, Mosina
Poland, Wielkopolskie, Mosina,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w sprzedaży szeroko pojętej elektroniki użytkowej i rozwiązań sieciowych w handlu B2 B? JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!    Jesteśmy producentem marek takich jak Genesis, Natec, Fury, Audictus, Lanberg oraz Armac.

W naszym asortymencie znajdziesz przekrój produktów - od produktów dla graczy, elektronikę użytkową, aktywne i pasywne sieci komputerowe po produkty do zasilania awaryjnego oraz wiele więcej.

Jeśli szukasz realnej szansy na rozwój – APLIKUJ!    Więcej o nas znajdziesz na: https://impakt.com.pl/kariera   Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych Klientów na terytorium Polski oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami – handel hurtowy.

Obsługiwanie bieżących zamówień oraz wspieranie innych procesów związanych ze sprzedażą.  Samodzielne przygotowywanie ofert handlowych i doradztwo w zakresie technicznym.

Samodzielne prowadzenie negocjacji biznesowych.

Rozwój sprzedaży i rozpoznawalności marek własnych (Genesis, Natec, Fury, Lanberg, Armac, Audictus) na terenie Polski.   Analiza trendów, konkurencji i sytuacji rynkowej w celu implementacji odpowiednich działań.   Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy.

Reprezentowanie firmy i pełnienie funkcji doradczej na targach branżowych.  Nasze wymagania: Doświadczenie w handlu B2 B (warunek konieczny).  Znajomość branży elektrotechnicznej (np.

zasilanie awaryjne, struktury sieciowe aktywne i pasywne) i/lub wiedza w zakresie akcesoriów komputerowych (warunek konieczny).

Chęć zdobywania nowej wiedzy produktowej – tak, aby odpowiednio dobierać ofertę do potrzeb klienta.  Zaangażowanie i motywacja do rozwoju i dzielenia się wiedzą.

Umiejętności wyznaczania sobie celów i dalszej ich realizacji – w związku z czekającymi targetami.  Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.  Inicjatywa - chętnie analizujemy każdy pomysł dotyczący usprawnień w pracy :) Mile widziane:  Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane: zarządzanie, handel, kierunki techniczne i inne, które mogą okazać się wartością dodaną w Dziale Sprzedaży).  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.  To oferujemy:  Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w rozwijającej się branży.

Praca hybrydowa – po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie 4 dni w biurze i 1 zdalnie.

Bogaty pakiet benefitów (m.in.

prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty firmowe).

Udział w szkoleniach - możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych.

Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem - dzielenie się wiedzą.  Dostęp do nowinek technicznych z branży IT.

Pracę w nowoczesnym biurowcu - sprawdź dojazd: Mosina, ul.

Stanisława Lema 16.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Młodszy specjalista ds. handlowych - sprzedaż b2b

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: