Team Leader W Magazynie Logistycznym, Przechód

Poland, Opolskie, Przechód
Wygasa 2024-06-27
ID #2154331823
Poland, Opolskie, Przechód,
Zmodyfikowano May 14, 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bezpośrednio nadzoruje brygadzistów - pracowników działu oraz personel administracyjny Ustala grafiki pracownicze Sporządza dzienny plan pracy Monitoruje realizację dziennego planu pracy Nadzoruje produktywność podzespołów i poszczególnych pracowników Zapewnia i gwarantuje prawidłowe rejestracje w aplikacji Betty Blocks, rejestracje czasu itp.

Identyfikuje odchylenia i odpowiada za ich szybką korektę WYMAGANIA: Doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem i planowania Znajomości języka holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację Zdyscyplinowania i dobrej organizacja pracy Poczucia odpowiedzialności i przywództwa Umiejętności motywowania zespołu Dobrej znajomości pakietu MS Office Prywatnego zakwaterowania w pobliżu Etten-Leu OFERUJEMY: Stawka: 3400€/msc brutto Bezpośrednie zatrudnienie kontraktowe z firma Praca w godzinach: 6:00-15:00 lub 9:00-18:00 Zwrot za dojazd do pracy (0,21€/km) Opiekę polskich koordynatorów Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Zawód: Team leader w magazynie logistycznym