To zlecenie wygasło.

Manager Ds. Rozwoju Rynków Niemcy/austria/szwajcaria, Rudna Mała

Wygasa 2024-06-12
ID #2182333246
Poland, Dolnośląskie, Rudna Mała,
Zmodyfikowano June 5, 2024

Opis

Manager ds.

rozwoju rynków Niemcy/Austria/Szwajcaria Miejsce pracy: Rudna Mała (k.

Rzeszowa) Opis stanowiska:   Pozyskiwanie klientów i kontrahentów na rynkach zagranicznych Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami Opracowywanie strategii sprzedażowej Umiejętność czytania projektów budowlanych oraz rys.

technicznych Doradztwo technicznie Negocjowanie kontraktów   Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość branży stolarki okiennej - warunek konieczny Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Znajomość programu STOLCAD   Oferujemy: Umowę o pracę  System pracy jednozmianowy Paczki świąteczne Wyjścia integracyjne Narzędzia do pracy tj.

laptop   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego

Zawód: Manager ds. rozwoju rynków niemcy/austria/szwajcaria