Przedstawiciel Finansowy, Rzeszów

Wygasa 2024-08-21
ID #2199693562
Poland, Podkarpackie, Rzeszów,
Zmodyfikowano June 20, 2024

Opis

PROFI CREDIT Polska S.

A.

jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego.  Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.

A.

poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach.

Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zadania: aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów prezentowanie oferty i sprzedaż produktów gotówkowych realizacja indywidualnych planów sprzedażowych Oczekujemy: realizowania wyznaczonych celów pozytywnego nastawienia dyspozycyjności i odpowiedzialności niekaralności Oferujemy: wysokie prowizje  od sprzedaż (sprzedajesz, nie odbierasz rat!) dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon) wizytówki, materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia duża samodzielność w działaniu nielimitowana wysokość zarobków umowa zlecenie/ działalność –  elastyczne godziny współpracy

Zawód: Przedstawiciel finansowy