To zlecenie wygasło.

Reklama:Full Stack Net Developer, Świdnik

Ostatnia aktualizacja 2024-06-12
Wygasa 2024-06-11
ID #2159488587
Free
Full Stack Net Developer, Świdnik
Poland, Lubelskie, Świdnik,
Zmodyfikowano May 18, 2024

Opis

Szukamy osób na stanowisko  Full-Stack.

NET Developera , które wzmocnią nasze zespoły.   Pracujemy w ekosystemie obejmującym wiele usług, przetwarzając miliony wiadomości dziennie, w którym kluczowe znaczenie mają wydajność i skalowalność.

Naszym celem jest pomoc Klientowi w utrzymaniu pozycji lidera rynku.

Wiąże się to z nieustanną pracą nad nadążaniem za potrzebami użytkowników, budowaniem łatwego w utrzymaniu kodu i podążaniem za najnowszymi trendami rynkowymi.

Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i architektów pełnych zaangażowania i entuzjazmu co sprawia, że​​praca jest ciekawa i przyjemna.

Kultywujemy kulturę pracy opartą na wysokim zaangażowaniu klienta, dzieleniu się wiedzą i wzajemnym wsparciu.    Główne zadania: Projektowanie i tworzenie aplikacji back-end (C#, SQL Server) Projektowanie i tworzenie REST API (C#, OData) Współpraca przy tworzeniu responsywnych aplikacji front-end (Angular) Łączenie wymagań technicznych z potrzebami klienta  Nasze oczekiwania: Biegłość w programowaniu w języku C# i środowisku.

NET Biegłość w programowaniu HTML, CSS, Java Script/Type Script Znajomość platform Angular, React JS, etc.

Znajomość baz danych Microsoft SQL Server i języka T-SQL Znajomość platform ORM (najlepiej Entity Framework) Doświadczenie w wersjonowaniu i zarządzaniu kodem Doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu potoków ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD, najlepiej Azure Dev Ops) Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk Mile widziana znajomość NService Bus i Rabbit MQ Znajomość angielskiego na poziomie min.

B2/C1 Wyższe wykształcenie informatyczne     Oferujemy: Wybór formy pracy zależy od Ciebie :) – praca zdalna, hybrydowa, stacjonarna  Elastyczne godziny pracy i komfortowe warunki pracy Pracę w małych, sprawnie zarządzanych zespołach  Możliwość rozwoju - dostęp do platform szkoleniowych, liczne szkolenia, refundacja certyfikatów MS Niekorporacyjną atmosferę :) Mentoring i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek  Kartę Multi Sport Prywatną opiekę medyczną (Lux Med) Udział w ciekawych imprezach firmowych i wydarzeniach  Biuro w centrum Wrzeszcza 

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Full stack net developer
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: