Reklama:Doradca Energetyczny B2b, Szczecinek

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2080471380
Free
Doradca Energetyczny B2b, Szczecinek
Poland, Zachodniopomorskie, Szczecinek,
Zmodyfikowano March 20, 2024

Opis

Doradca Energetyczny B2 B Miejsce pracy: Szczecinek Twój zakres obowiązków Sprzedaż produktów kluczowych dla każdego biznesu: instalacji PV, pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek samochodowych, itd.

Aktywne poszukiwanie Klientów B2 B na podległym terenie, Przygotowywanie analiz i rozwiązań dla Klientów biznesowych z segmentu MŚP, Budowanie marki osobistej opartej na zaufaniu Klienta, Udział w rozwoju i budowaniu marki na rynku polskim, Dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta, Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania Doświadczenie w sprzedaży produktów dla sektora B2 B min.

2 lata (preferowane OZE), Dyspozycyjność i pełna mobilność (praca w terenie, w siedzibie Klienta), Praktyczna znajomość metod przygotowywania kalkulacji cenowych, ofert oraz technik finalizacji i zawierania umów z Klientami, Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat.

B.

To oferujemy Partnerska forma współpracy z pełną elastycznością czasu wykonywania czynności zawodowych, Bardzo atrakcyjne stawki prowizyjne od sprzedaży, Praca z rozpoznawalnymi, największymi markami w swojej branży, Wizerunek doradcy energetycznego (multibranding), Profesjonalne szkolenia produktowe / sprzedażowe / menadżerskie, Możliwość rozwoju w ramach organizacji dla najlepszych (stanowisko managerskie z rozbudową własnego zespołu sprzedażowego.

Benefity elastyczny czas pracy spotkania integracyjne Kwartalny Supreme Day - Konferencja dedykowana pracownikom Dofinansowanie do samochodu premium – Supreme Car Konkursy z nagrodami dla pracowników Your Supreme Holiday - Wycieczki zagraniczne Tygodniowe bonusy pieniężne Programy motywacyjno-rozwojowe Your Supreme House - dom na własność Co będzie należeć do Twoich obowiązków ? Praca Doradcy Energetycznego B2 B z produktami dotyczącymi rozwiązań OZE dla sektora biznesowego, wymaga dużej samodzielności i determinacji w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów.

Samodzielność w organizacji swojego kalendarza pracy, elastyczność w realizacji założeń oraz determinacja w dążeniu do celu, to kompetencje wyróżniające profesjonalistów pracujących w naszym Zespole.

Twoim głównym wyzwaniem będzie sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla przemysłu w najlepszych ofertach na rynku + urządzeń peryferyjnych związanych z OZE.

SUPREME ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jesteśmy Supreme Energy.

Firmą sprzedażową, która odważnie patrzy w przyszłość, działającą w branży odnawialnych źródeł energii, a nasza filozofia opiera się na trzech filarach: Know - how; Satysfakcji z pracy; Zadowolonym kliencie.

Powstaliśmy z pasji, determinacji.

Rośniemy, nadajemy kierunek.

Jesteśmy ambitni i dynamiczni i dlatego wspieramy to, co dla Ciebie ważne.

Poznaj nas bliżej i sprawdź, co kryje się za Supreme Family.

Gotów na zmianę życia o 180 stopni? WE GO UP.

W Supreme Energy stawiamy na Twoje chęci oraz zapał i wierzymy, że każdy - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie i doświadczenie - ma szansę rozwinąć swoje skrzydła i stać się częścią Supreme Family.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze social media: https://www.instagram.com/supreme_energy_oze/ https://www.facebook.com/Supreme Energy Oze https://pl.linkedin.com/company/supreme-energy-oze Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji" Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Doradca energetyczny b2b

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: