To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Lakierni Proszkowej, Tarczyn

Ostatnia aktualizacja 2024-07-12
Wygasa 2024-07-11
ID #2192581996
Free
Pracownik Lakierni Proszkowej, Tarczyn
Poland, Dolnośląskie, Tarczyn,
Zmodyfikowano June 14, 2024

Opis

Pracownik Lakierni Proszkowej Miejsce pracy: Urzut (pow.

pruszkowski) Twój zakres obowiązków Lakierowanie proszkowe elementów i konstrukcji metalowych Ocena wizualna nałożonej powłoki Konserwacja urządzeń malarskich Doświadczenie niewymagane, możliwość przyuczenia Nasze wymagania Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność To oferujemy Pracę w dużej międzynarodowej firmie Umowę o pracę Stabilną, ciekawą pracę, w przyjaznej atmosferze Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z kwalifikacjami Prywatną opiekę medyczną Temrex-Dynatech Sp z o.o. Temrex Dynatech Sp.

z o.o. z siedzibą w Urzucie, al.

Katowicka 261, ceniony dostawca rozwiązań zarządzania systemami magazynowymi w procesach przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Lakierni Proszkowej Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Temrex-Dynatech Sp.

z o.o. Treść oświadczenia jest następująca: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Temrex-Dynatech Sp.

z o.o. z siedzibą w Urzucie, Aleja Katowicka 261, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz.

1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik lakierni proszkowej

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: