Specjalista Ds. Bhp, Torun

Wygasa 2024-05-22
ID #1942077074
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Toruń,
Zmodyfikowano November 30, 2023

Twój zakres obowiązków:Zakres obowiązków zgodny z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracyPlanowanie oraz uczestniczenie w audytach i kontrolach w zakresie realizacji polityki BHP w OddzialeOpracowywanie i wdrażanie wytycznych do planu poprawy warunków BHP w OddzialeProwadzenie szkoleń wstępnych i okresowychUdział w zespołach technicznych związanych z BHPUdział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględniania w tych planach rozwiązań techniczno – organizacyjnych zapewniających poprawę stanu higieny pracy (ocena projektów inwestycyjnych, modernizacyjnych, remontowych) Nasze wymagania:​ Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym, mile widziane wyższe techniczneSpełnienie wymagań kwalifikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracyCzynne prawo jazdy kat. BMile widziane świadectwo kwalifikacyjne „D” Praktyczna znajomość programów Pakietu MS OfficeKomunikatywność i umiejętność współpracy w zespoleSkuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowaNastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw To oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienieZróżnicowany zespół pracownikówPraca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarkiWymiana wiedzy między specjalistami w grupieDuży potencjał do rozwoju zawodowegoDostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy Benefity prywatna opiekamedyczna dofinansowanie szkoleńi kursów ubezpieczeniena życie program emerytalny dofinansowaniewypoczynku dodatkowe świadczeniesocjalne dodatkowedni wolne dostęp do kasyzapomogowo-pożyczkowej dostęp doplatformy językowej świadczeniaświąteczne

Zawód: Specjalista ds. bhp