Reklama:Mcdonald’s Al.bielska – Praca Do Schrupania! Pracownik Restauracji, Tychy

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2178879365
Free
Mcdonald’s Al.bielska – Praca Do Schrupania! Pracownik Restauracji, Tychy
Poland, Śląskie, Tychy,
Zmodyfikowano June 2, 2024

Opis

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy Mc Donald's!   Dlaczego warto?   Mc Donald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera.

Aplikuj do Mc Donald's i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej! Mc Donald’s al.

Bielska – praca do schrupania! Pracownik restauracji Miejsce pracy: Tychy Co otrzymasz od nas? Umowa o pracę 25,25 zł/h brutto, a po dwóch miesiącach 26,25 zł/h brutto Dodatki do wynagrodzenia: +20%  stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy  450 zł Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy Możliwość przystąpienia do prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie ( na korzystnych warunkach pracodawcy) Możliwość nabycia kart sportowych np.

Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich ( na korzystnych warunkach pracodawcy) Czego szukamy? chęci do pracy otwartości i komunikatywności umiejętności pracy w zespole   Pssst : Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy! Co będziesz robić? przygotowywać burgery, desery i inne pyszności sprzedawać je kompletować i wydawać zamówienia dbać o porządek Do restauracji Mc Donald's Al.

Bielska 110, Tychy dostaniesz się autobusami linii:  przystanek Tychy Osiedle K oraz Tychy Skałka: linia nr: 1, 1 N, 31, 128, 256, 268, 688, 788, M18, Sz1 oraz trolejbusy A, F Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj! Restauracja Mc Donald's  al.

Bielska 110.

  Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mcdonald’s al.bielska – praca do schrupania! pracownik restauracji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: