Reklama:Pielęgniarka Instrumentariuszka/pielęgniarz Instrumentariusz, Warszawa

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2147466356
Free
Pielęgniarka Instrumentariuszka/pielęgniarz Instrumentariusz, Warszawa
Poland, Mazowieckie, Warszawa,
Zmodyfikowano May 8, 2024

Opis

Pielęgniarka Instrumentariuszka/Pielęgniarz Instrumentariusz Miejsce pracy Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie, ul.

Wiejska 4 Region Chorzów (śląskie) Opis oferty Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego.

Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce.

Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św.

Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków zapewnienie sprawnego i profesjonalnego instrumentowania do zabiegów operacyjnych, przygotowanie miejsca i warunków (sprzęt, wyposażenie, narzędzia, dokumentację) pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, własnymi kompetencjami oraz obowiązującymi procedurami, przygotowanie narzędzi i sprzętu do dezynfekcji i sterylizacji, kontrola zgodności materiału i narzędzi przed i po zabiegu, bieżące uzupełnianie asortymentu medycznego wchodzącego w skład niezbędny do realizacji zabiegów zgodnie z planem, weryfikacja terminów ważności asortymentu medycznego, prowadzenie dokumentacji operacyjnej.

Poszukiwane kompetencje specjalizacja/kurs z pielęgniarstwa operacyjnego, doświadczenie w pracy na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność oraz duża kultura osobista.

Oferujemy pracę od poniedziałku do soboty, indywidualne i elastyczne podejście do godzin pracy oraz formy zatrudnienia, pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym, niezbędne narzędzia do pracy, przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pielęgniarka instrumentariuszka/pielęgniarz instrumentariusz

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: