Elektromonter Układów Pomiarowych WrocŁaw, Wrocław

Wygasa 2024-08-13
ID #2158330161
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano May 17, 2024

Zakres obowiązków: • Montaż, instalacja oraz konserwacja układów pomiarowych• Diagnozowanie usterek i wykonywanie napraw• Testowanie działania układów pomiarowych• Współpraca z zespołem technicznym w celu zapewnienia sprawności i jakości instalacji Wymagania: • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektrotechnika)• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki• Umiejętność czytania schematów elektrycznych• Dokładność, samodzielność i zdolność pracy w zespole• uprawnienia SEP do 1 k V Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszej firmy, prześlij swoje CV Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Zawód: Elektromonter układów pomiarowych wrocŁaw