Operator Wózka Widłowego, Wrocław

Wygasa 2024-05-14
ID #2058389778
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano March 5, 2024

Nasz klient jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych i aluminium na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Poszukujemy osób na stanowisko: Operatora Wózka Widłowego Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, ul.

Magazynowa, a od lipca 2024- Magnice Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy: stawka miesięczna 5000-5700 zł brutto możliwość otrzymania premii po 3 pierwszych miesiącach pracy umowę o pracę tymczasową wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00 pakiet benefitów (karta Multi Sport, Prywatne ubezpieczenie) program poleceń pracowników.

Zadania: kierowanie maszyną w ruchu, rozładunek i załadunek towaru, praca fizyczna - przenoszenie wyrobu gotowego, utrzymanie porządku w wyznaczonym obszarze.

Wymagania: uprawnienia UDT dobra znajomość obsługi komputera gotowość do pracy fizycznej umiejętność pracy w zespole doświadczenie w pracy na wózkach widłowych.

Zawód: Operator wózka widłowego