Senior Python Developer, Wrocław

Wygasa 2024-05-17
ID #1719762534
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 14, 2023

Realizowane zadania: Tworzenie i rozwój aplikacji na inteligentne zegarki - asystenta do komunikacji między pracownikami firm (z komunikacją asynchroniczną, połączeniami głosowymi, łącznością po GSM i WiFi) Koordynacja merytoryczna pracy zespołu w obszarze technicznym przy realizacji nowych funkcjonalności w obszarze Frontend/Web/Mobile oraz Backend Wsparcie innych developerów z obszaru Web/Mobile/Backend, tak aby koordynować wszystkie zależności w celu budowy spójnego środowiska systemu Klienta Integracja API z zewnętrznymi dostawcami (np. sieci handlowe, zakłady produkcyjne) Praca nad udoskonaleniem jakości kodu w istniejących projektach mobilnych Rozwiązywanie ew. problemów na poziomie zależności frontend/backend ok. 70% rozwój aplikacji 30% utrzymanie Testy regresji (koordynowanie obszarów i scenariuszy testowych z testerem) Wymagania: 4+ lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu w jęz. Python (lub ukończone 2 pełne cykle projektów) Doświadczenie z narzędziami takimi jak Git, JIRA, PyCharm lub vscode Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 Praktyczne zrozumienie zależności pomiędzy sferą mobilną/webową a backendem Znajomość metodologii testowania oprogramowania w projektach na poziomie end2end (koordynowanie z testerami obszarów i scenariuszy testowych) Chęć do działania w atmosferze startupowej w małym 10-osobowym zespole Gotowość do poszerzeania wiedzy o innych obszarach tworzenia aplikacji jak react web oraz android mobile app, Chęć do nieustannego poszerzania swojej wiedzy oraz uzupełniania się w wykonywanych zadaniach z zespołem Firma oferuje: Udział w projekcie o stale zwiększającej się skali w Europie Pracę w modelu hybrydowym (2/3) Benefity: dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz kursów i szkoleń, dofinansowanie miejsca parkingowego oraz wyjścia integracyjne (kilka w ciągu roku). Niekorporacyjną atmosferę w pracy (minimum biurokracji) Dodatkowe atuty:wykształcenie informatyczne, doświadczenie z bazami danych SQL, szczególnie MySQL, umiejętność pisania skryptów shellowych oraz znajomość Linuksa, doświadczenie z protokołem MQTT, doświadczenie z asyncio, doświadczenie w pisaniu testów automatycznych, znajomość narzędzi do tworzenia REST API takich jak Flask, Django. znajomość języka Kotlin lub Java na poziomie rozumienia kodu aplikacji mobilnych, znajomość języka JS na poziomie rozumienia kodu aplikacji web Aplikuj - zostaw swoje CV

Zawód: Senior python developer