Reklama:Pomocnik Lakiernika, Czernichów

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2226822008
Free
Pomocnik Lakiernika, Czernichów
Poland, Małopolskie, Czernichów,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Pomocnik lakiernika Miejsce pracy: Wołowice (pow.

krakowski) Twój zakres obowiązków Przygotowanie materiału pod malowanie Dbanie o porządek na stanowisku pracy Wieszanie elementów Zdejmowanie pomalowanych elementów Pakowanie pomalowanych elementów Nasze wymagania Dyspozycyjność O nas O nas Lakiernia proszkowa MKL istnieje od 2017 roku.

Charakteryzuje się najwyższą jakością świadczonych usług, kompleksową obsługą Klientów oraz dogodnymi warunkami realizacji zleceń.

Oferuje kompleksowe lakierowanie proszkowe wraz z przygotowaniem elementów przed malowaniem.

Zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom Klienta, dbając jednocześnie o to, by nasza współpraca przebiegała w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Firma Handlowo Usługowa MKL Mariusz Kotarba z siedzibą w: Ul Skotnia 2/2, 32-070 Czernichów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: lakiernialakiernia@wp.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pomocnik lakiernika

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Niezarejestrowany użytkownik

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: