To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Magazynowy - Operator Wózków Widłowych, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-07-20
ID #2219138866
Free
Pracownik Magazynowy - Operator Wózków Widłowych, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano July 2, 2024

Opis

Pracownik magazynowy - Operator wózków widłowych Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków przyjmowanie i wydawanie towarów realizacja zadań magazynowych (sortowanie, przygotowywanie towaru do wydania) wykonywanie drobnych napraw kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych elementów Nasze wymagania aktualne uprawienia UDT na wózek widłowy (doświadczenie) doświadczenie w pracy na magazynie To oferujemy umowę o pracę na okres próbny a następnie na czas nieokreślony pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie na życie O nas www.perbud.com.pl Firma PERBUD Sp.

z o.o. działa w branży budowlanej od 1991 roku.

Od początku swojego istnienia zajmujemy się wypożyczaniem deskowań systemowych PERI.

W ramach struktury właścicielskiej powiązani jesteśmy z ich producentem - niemiecką firmą PERI SE.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Perbud sp.

z o.o. z siedzibą w: Wólczyńska 133/203, 01-919 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: niesluchowski@perbud.com.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik magazynowy - operator wózków widłowych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: