Reklama:Pracownik Ochrony - Kierowca, Zabrodzie

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2173222891
Free
Pracownik Ochrony - Kierowca, Zabrodzie
Poland, Dolnośląskie, Zabrodzie,
Zmodyfikowano May 29, 2024

Opis

Zespół Dijo  tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania.

Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone przekąski i słodkie sosy, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkudziesięciu krajów.

W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko​: Zakres obowiązków: Odpowiada za kontrolę stanu zabezpieczenia fizycznego i technicznego fabryki Zapewnia bieżące reagowanie na nieprzestrzeganie bezpieczeństwa zakładu  przez pracowników i podwykonawców Zapewnia prowadzenie książki służby oraz dba o uaktualnienie dokumentacji dotyczącej ochrony zakładu Zapewnia kontrolę ruchu pieszego i kołowego - rejestracja gości, serwisantów, dostawców w systemie; weryfikowanie faktycznego czasu pobytu na terenie zakładu Zapewnia kontrolę prewencyjną wchodzących osób w zakresie oceny stanu zdrowia lub innych potencjalnych zagrożeń Zapewnia transport pracowników i gości wg potrzeb Wspiera utrzymanie gotowości użytkowej floty samochodów  służbowych przez dostarczanie ich do serwisu i   procesowanie innych czynności administracyjnych z nią związanych Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży ochroniarskiej Podstawowa znajomość pakietu Ms Office Mile widziana podstawowa znajomość j.

angielskiego i/lub innego Mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony Czynne prawo jazdy kat.

B – warunek konieczny Profesjonalne zachowanie, opanowanie, wysoka kultura osobista Pewność siebie, dynamizm w działaniu, optymizm Sumienne i odpowiedzialne podejście do zadań dotyczących ochrony mienia Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej firmie produkcyjnej Stałe wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie oraz opieka medyczna) Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Program poleceń pracowniczych Imprezy i wyjazdy integracyjne Zgodnie z art.13 ust.

1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) informuje się, że: Administratorem Danych Osobowych jest Dijo Baking Sp.

z o.o. z siedzibą w Zabrodziu, Zabrodzie 28, 52-351 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000650758.

Podanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji.

Podanie Danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji jest dobrowolne.  Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści podanych danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Posiada Pani/Pan prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: ado@dijo.com.pl).

Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych (za pomocą wiadomości wysłanej na adres e-mail: ado@dijo.com.pl).  Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie podanych danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. 

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik ochrony - kierowca

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: