To zlecenie wygasło.

Pracownik Produkcji-bielsko-biała-prosta Praca, Bielsko-biala

Wygasa 2024-05-22
ID #2155041260
Poland, Śląskie, Bielsko-Biała,
Zmodyfikowano May 15, 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pracę przy obsłudze maszyn produkcyjnych ( poprzednie dośiadczenie nie jest wymagane – zapewniamy szkolenie.) WYMAGANIA: gotowość do pracy w 3-brygadowym systemie ( sobota, niedziela, święta wolne dni od pracy ) OFERUJEMY: umowę o pracę tymczasową z odprowadzanymi składkami, z możliwością stałego zatrudnienia, wynagrodzenie zasadnicze + premie, możliwość wypracowania nadgodzin płatnych 100%, wizytę na hali produkcyjnej przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu, szkolenie wprowadzające pod okiem eksperta, premia za rekomendacje pracownika, dodatek za pracę w porze nocnej, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport w atrakcyjnej cenie Aplikuj do nas lub Zadzwoń +48 609 664 860 ! OM/HUB/05/24/VS

Zawód: Pracownik produkcji-bielsko-biała-prosta praca