Reklama:Pracownik Produkcji, Oława

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2195392056
Free
Pracownik Produkcji, Oława
Poland, Dolnośląskie, Oława,
Zmodyfikowano June 16, 2024

Opis

Szukasz pracy z dojazdem? Mamy dla Ciebie ofertę pracy z darmowym transportem pod same drzwi fabryki gumy i cukierków w Skarbimierzu Osiedle.

Jeśli nie masz doświadczenia- wszystkiego się nauczysz!  Zapewniamy przyspieszony proces rekrutacyjny, a następnie dynamiczny rozwój w firmie której zależy w przyszłości na podjęciu współpracę bezpośrednio z Tobą! Aplikuj bez CV! Zadzwoń bądź wyślij sms o treści PRACA  – oddzwonię  i opowiem Ci o szczegółach! oferujemy stawka 26,00 zł brutto + do 10% premii dodatki  za pracę w weekendy   (sobota 60 zł brutto, niedziela 120 zł  brutto) wynagrodzenia miesięczne od ok.

5100 zł  do 5300 zł brutto dodatki ZA PRACĘ w godzinach nocnych (+ 25 % dodatku) umowę o pracę  tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy) bezpłatny, zorganizowany transport pracowniczy  z takich miejscowości jak: Brzeg, Skarbimierz, Grodków, Nysa, Lewin Brzeski, Namysłów, Oława, Wiązów (aż 61 przystanków na 6 trasach) bogaty system dodatków : karta sportowa, prywatna opieka medyczna, paczki okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe opieka Konsultanta na miejscu- nasze biuro znajduje się na terenie zakładu zadania kontrolowanie procesu produkcyjnego  obsługa maszyn pakowanie wyrobów sortowanie i paletyzacja produktów oczekujemy gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym  (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocne) książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik produkcji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: