Reklama:Pracownik Produkcji / Branża Spożywcza, Plock

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2186987404
Free
Pracownik Produkcji / Branża Spożywcza, Plock
Poland, Mazowieckie, Płock,
Zmodyfikowano June 9, 2024

Opis

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat? Zapraszamy do aplikacji na stanowisko:  pracownika produkcji w branży spożywczej.

Miejsce pracy:  Płock Pracownik produkcji / Branża spożywcza Numer referencyjny: 15319 Miejsce pracy: Płock OFERUJEMY: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z możliwością przejścia pod Klienta) wynagrodzenie od 4242 zł brutto miesięcznie zniżki na zakupy w sklepie pracowniczym kompleksowe szkolenie ZADANIA: przygotowywanie półproduktów do produkcji pakowanie i etykietowanie gotowych produktów składanie opakowań prace porządkowe na terenie hali WYMAGANIA: dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!   Aplikuj już teraz i zostań częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!   Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie.

Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.  Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik produkcji / branża spożywcza

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: