Reklama:Pracownik Produkcji, Zgierz

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2227448618
Free
Pracownik Produkcji, Zgierz
Poland, Pomorskie, Zgierz,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Pracownik produkcji Miejsce pracy: Zgierz Twój zakres obowiązków montaż modułów elektrycznych na podstawie instrukcji, przy wykorzystaniu narzędzi ręcznych takich jak: klucze, wkrętaki, klucz dynamometryczny.

Nasze wymagania dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, zaangażowanie, dbałość o jakość wykonywanej pracy.

To oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy, pracę w przyjaznej atmosferze, szkolenia stanowiskowe, opiekę koordynatora, dofinansowanie do karty Multisport, darmowy transport do pracy z kilku lokalizacji m.in.

Ozorkowa, Zgierza, Łodzi, Pabianic, Poddębic, Łasku, Konstantynowa Łódzkiego, Rąbienia.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych SGP-Sorting Group Poland Sp.

z o.o. SGP Sorting Group Poland Sp.

z o.o. od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych.

SGP APT to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Grupy, świadczy usługi pracy tymczasowej dbając o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań naszych Klientów.

SGP APT wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 19292 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP APT Sp.

z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul.

Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP APT Sp.

z o.o. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP APT Sp.

z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul.

Legionów 92, 42-202 Częstochowa..

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.

(RODO) w celu procesu rekrutacji.

Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP.

Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik produkcji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: