To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Produkcyjny, Łapino

Ostatnia aktualizacja 2024-07-18
Wygasa 2024-07-18
ID #2216523554
Free
Pracownik Produkcyjny, Łapino
Poland, Pomorskie, Łapino,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: Łapino (pow.

gdański) Twój zakres obowiązków Bieżąca kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego Sporządzanie raportów z badań Pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze Nasze wymagania  Spostrzegawczości i dokładności  Umiejętności organizacji na stanowisku pracy  Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym  Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane ale niekonieczne To oferujemy Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wynagrodzenie podstawowe oraz premię regulaminowe oraz uznaniowe Pełne przeszkolenie oraz niezbędne narzędzia pracy Szansa rozwoju zawodowego w ramach Spółki O nas Medical Mazella Sp.

z o.o. to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych głównie dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz suplementów diety.

Technologiami wtrysku, rozdmuchu oraz wytłaczania wytwarzamy butelki, pojemniki oraz nakrętki z tworzyw: PET, PE i PP.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym a produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe i są dopuszczone do kontaktów z żywnością oraz zgodne wymogami Farmakopei Europejskiej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MEDICAL MAZELLA sp.

z o.o. z siedzibą w: Jana Skrzetuskiego 4, 83-050 Łapino (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@medical-opakowania.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik produkcyjny

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: