To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Recepcji, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2097902050
Free
Pracownik Recepcji, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Nasz klient to największa na świecie firma produkująca i sprzedająca biżuterię, której produkty pomagają milionom ludzi na całym świecie wyrażać swoje uczucia każdego dnia.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik recepcji Numer referencyjny: 00112016 Miejsce pracy: Warszawa Witanie gości, obsługa recepcji biura; Obsługa spotkań biznesowych; Prowadzenie ewidencji dokumentów, archiwizacja dokumentów; Przygotowywanie korespondencji do wysyłki pocztą lub kurierem, dystrybucja poczty wewnątrz biura; Zamawianie artykułów biurowych i gastronomicznych; Zgłaszanie napraw i zamawianie wymaganego serwisu maszyn biurowych; Rozliczanie faktur związanych z obszarem administracji; Organizacja imprez firmowych; Dodatkowe zadania zlecone przez Kierownika.

Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office; Umiejętność obsługi klienta i pozytywne nastawienie; Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne; Biegła komunikacja w języku angielskim i polskim; Umiejętność budowania dobrych relacji z otoczeniem; Doświadczenie na stanowisku recepcjonistki będzie dodatkowym atutem.

Praca w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej nastawionej na ludzi i ciągły rozwój; Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych; Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie; Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów; Bezpłatny parking za wcześniejszą rezerwacją; Zatrudnienie od zaraz! Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik recepcji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: