Reklama:Process Engineer, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2198252944
Free
Process Engineer, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 19, 2024

Opis

Hej! Jesteśmy Quali Tech Polska Sp.z o.o., polsko-norweską spółką z wieloletnim doświadczeniem na rynku inżynierii.

Zajmujemy się projektowaniem w branżach: orurowania, mechanicznej, technologicznej, budowlanej, elektrycznej, AKPi A i drogowej.

Pracujemy dla przemysłu energetycznego, metalurgicznego, ropy naftowej i gazu oraz budowlanego.

Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś proaktywny i chcesz rozwijać się w branży Oil& Gas – to jest oferta dla Ciebie! Opis stanowiska: Jako Inżynier Branży Procesowej będziesz odpowiedzialny za tworzenie i aktualizowanie schematów technologicznych P& ID, schematów przepływowych PFD oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet).

Twoje obowiązki obejmą także obliczenia procesowe (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe) i współpracę z klientem / dostawcą w sprawach projektowych.

Będziesz uczestniczyć w naradach technicznych, w tym w przeglądach bezpieczeństwa HAZOP oraz HAZID oraz w delegacjach zagranicznych, związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych na platformach wiertniczych.

Wymagania: Branżowe wykształcenie techniczne Minimum 6 lat profesjonalnego doświadczenia w tym w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas) Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie Doświadczenie w projektach związanych z morskim wydobyciem ropy i gazu, będzie dodatkowym atutem Motywacja i proaktywne nastawienie Co oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość rozwoju zawodowego w branży Oil& Gas Elastyczny czas pracy – pracę zaczynamy pomiędzy godziną 7:00 a 9:00 Dofinansowanie do świąt i wypoczynku – trzy razy do roku znajdziesz miły $ bonus na swoim koncie Pracę w 100% zdalną– zapewniamy cały sprzęt i oprogramowanie, abyś mógł stworzyć dla siebie idealny home office, a jeśli jesteś z Poznania – zapraszamy do naszego biura przy ul.

Obornickiej (tryb hybrydowy) Brak dress codu – nasz Prezes chodzi w T-shircie :) Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Process engineer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: