To zlecenie wygasło.

Reklama:Programista Cnc (norwegia), Lublin

Ostatnia aktualizacja 2024-05-23
Wygasa 2024-05-22
ID #2128587752
Free
Programista Cnc (norwegia), Lublin
Poland, Lubelskie, Lublin,
Zmodyfikowano April 23, 2024

Opis

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach norweskich - norweska umowa o pracę (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 240,00 - 280,00 NOK brutto / godzinę zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę szybki proces rekrutacji - formalności załatwione nawet w 2 dni! pełne świadczenia socjalne składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia respektowane prawo do urlopu nasze usługi są bezpłatne (m.

in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j.

angielskim na potrzeby rekrutacji)   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: obsługa i programowanie maszyn CNC (od konfiguracji po eksploatację) produkcja części i narzędzi z metalu oraz tworzywa sztucznego obróbka metalu kontrola jakości praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww.

stanowisku mile widziane prawo jazdy kat.

B referencje od poprzednich pracodawców doświadczenie w programowaniu     Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

 

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Programista cnc (norwegia)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: